מי אנחנו

טוב שבאת הביתה !

דאמל בע"מ היא חברת נדל"ן יזמית המתמחה בבניה למגורים והתחדשות עירונית.

חזון החברה -לבנות עולם טוב יותר! להפוך את החיים של רוכשי הדירות לטובים יותר על ידי בנייה ללא פשרות, באיכות הגבוהה ביותר, בחדשנות מירבית ולהיות חברה שחסד וצדקה הם נר לרגליה.

בין היתר, חרטה על דיגלה את עיקרון המשפחה והבית כמקום הבטוח והמגן ביותר עבור לקוחותיה ולכן רואה בכל לקוח לא פחות מעוד בן משפחה.

טוב שבאת הביתה – איננה עוד סיסמה זו הבטחה !

אביחי אמרוסי, מנכ"ל ובעלים, גיבש לצידו צוות מנצח של מהנדסים ומנהלי פרויקטים מהשורה הראשונה, והחברה פועלת כסוג של סטארט אפ המייצר חוויה אחרת ללקוחות עם מקצועיות גבוהה ויחס אישי לכל אורך התהליך.

נכון להיום מקדמת דאמל שישה פרויקטים ביזמות והתחדשות עירונית בשלבי תכנון שונים, כולל מתחמי פינוי ובינוי רחבי היקף, עדות לצמיחתה האינטנסיבית של החברה.

מצוינות ומקצועיות

דאמל מיישמת בכל הפרויקטים אותם היא יוזמת את עקרונות הבנייה והפיתוח באמצעים המתקדמים ביותר ומראשית הקמתה חרטה על דגלה את ערכי המצוינות והמקצועיות.

שילוב מנצח זה גורם לה להפוך כל בניין ליצירה ארכיטקטונית של ממש, תוך הקפדה על כל פרט, ולו הקטן ביותר, ומתן שירות אישי ומסור ללקוחות.

מטרת העל של דאמל היא לבנות עבור לקוחותיה את בית חלומותיהם, תוך מענה תמידי, שקיפות ויחס אישי.

איתנות פיננסית

דאמל מדורגת כאחת מהחברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית על פי מדד דאנס  100 לשנת 2024.  כחברה חזקה עם גב פיננסי חזק בתחום הנדל׳׳ן, האיתנות הכלכלית שלנו יציבה ואנחנו מובילים פעילות ענפה בתחום ההתחדשות העירונית, עם פרויקטים בכל רחבי הארץ.

בדאמל יש לכם על מי לסמוך – איתנות פיננסית חזקה תבטיח לכם שקט נפשי.

אמינות ושקיפות

שקיפות ואמינות הן אחת מאבני היסוד של חברת דאמל.  . דאמל מתחייבת  לצמצם את מרחב חוסר הוודאות שלכם במהלך הפרויקט, במטרה לייצר לכם שקט נפשי. יש לנו בחברה מערכות דיווח תקופתיות , המאפשרות לכם להישאר מעודכנים בכל שלב של הפרויקט – באופן שוטף, בזמן אמת.

אנחנו מתחייבים רק למה שאנחנו מסוגלים לקיים !

הלקוח מעל הכל

בחברת דאמל מבינים שרכישת דירה מהווה את העסקה הכלכלית הגדולה ביותר בחייו של האדם ומתחייבים לחוויית הלקוח הטובה ביותר: נציגי החברה מלווים את הרוכשים לאורך כל התהליך, החל מחתימת טופס הרשמה לרכישת דירה, דרך תקופת הביצוע ובחירת שינויים לדירה ועד מסירת הדירה תוך הבנה עמוקה של צרכי הלקוח ומילוי אחר בקשותיו הנקודתיות.

כחלק מכך, הקימה החברה צוות שינוי דיירים ייעודי הנותן מענה מהיר ואיכותי ללקוחות, והחברה אף מלווה את הלקוחות לאורך כל תקופת הבדק. כמו כן, כלל הפרויקטים של דאמל מלווים על ידי הבנקים או גופים מלווים עם ערבויות חוק מכר המעניקות שקט נפשי וכלכלי לרוכשי הדירות

התחדשות עירונית

דאמל פועלת נמרצות גם בתחום ההתחדשות העירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי) והיא נמצאת כעת בהליכים שונים (מקדמיים, תכנוניים וביצועיים)  במתחמים שונים באזור גוש דן והשרון. החברה הציבה לה למטרה להפוך לאחת החברות המובילות בארץ בתחום זה וכחלק מכך היא מקפידה למקסם את התמורות לדיירים הקיימים. יתירה מכך, מנהל לקוחות אישי נותן לכל נציגות דיירים שחותמת עם החברה מענה 24/6 עם מענה מקצועי, יעיל ומהיר לכל שאלה או בעיה.

דילוג לתוכן